o mnie.

projekty.

realizacje.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jako wyróżniona absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendystka programu Sigma Agila w Bośni i Hercegowinie. Przez pięć lat mieszkania w Warszawie pracowałam w prestiżowej agencji marketingowej, gdzie pełniłam rolę koordynatora regionalnego. Dorabiając również jako ambasadorka luksusowych marek kosmetycznych osiągałam najlepsze wyniki sprzedażowe w całej Polsce. Po studiach rozpoczęłam pracę jako manager ds. sprzedaży zagranicznej w jednej z największych lokalnych fabryk produkcyjnych. Chęć dalszego rozwoju doprowadziła mnie do założenia własnego biznesu. I tak w 2016 roku powstało Silvery Bird - połączenie pasji z pracą. Marketing został scalony z miłością do informatyki, fotografii oraz wideo. Życie w social mediach przyniosło mi dziesiątki wspaniałych projektów oraz pomysłów. 

*w skrócie co będzie później - potrafię w social media, wideo, ilustracje, zdjęcia, grafiki (wszystko co można zaprojektować na komputerze). Kocham się uczyć - nienawidzę nudzić. Sprowadzam nawet z Chin towar kontenerami. Serio.

WŁASNE 

NATURURA.PL - składane słomki wielokrotnego użytku. W 100% z materiałów recyklingowych. Nazwa pochodzi od połączenia dwóch słów - Natura oraz Rura. Całkowity branding słomek został od a do z zaprojektowany przez Danusię Pałubicką (min. projekt logo, opakowanie, grafiki, teksty, strona internetowa, zdjęcia produktowe oraz wiele innych). Marka powstała jako dowód na to, że w Silvery Bird potrafimy zaprojektować i sprzedać każdy produkt.

 

Słomki Naturura ukazały się w wielu prestiżowych mediach. Można było zobaczyć je min. na antenie TVN Style w programie "Pani Gadżet" czy przeczytać o nich artykuł w magazynie "Twój Styl". Słomki zajęły również IV miejsce w konkursie Eko Hit Produkt 2019.

źródło: Tvn Style, Player

ZER0WASTE.PL - sklep internetowy, który stał się kolejnym krokiem po marce Naturura. Krok dalej w ekologii - ideologia zero waste - czyli styl życia, który prawie całkowicie ogranicza zużycie odpadów. Tutaj również cały branding od początku do końca został zaprojektowany w naszej firmie. Posiadamy również własną ofertę hurtową na produkty zero waste.

 

Poza sklepem internetowym, często można nas spotkać na targach ekologicznych. Głównie w Trójmieście. 

@kaszubymustsee - strona na Facebooku w całości poświęcona miłości do Kaszub. Treści na stronie w całości są pisane oraz redagowane przez Agnieszkę Siebert - prywatnie kuzynkę Danusi Pałubickiej. Zachęcamy do obserwacji - kaszubski raj dla oczu czeka :)

@WEZMNIENAWIES - prywatny wiejski profil Danusi Pałubickiej. Większość klientów go zna, bo większość klientów stamtąd przychodzi. O ile łatwiej się pracuje gdy klienci wiedzą czego mogą się spodziewać! Zapraszamy wszystkich tych co kochają wiejskie klimaty. W końcu Silvery Bird znajduje się w szczerym lesie.

WSPÓŁPRACA 

*część współprac. Sporo się tego nazbierało i niestety nie wszystko jesteśmy w stanie wypisać. Chętnie opowiemy o reszcie na spotkaniu.

BROWAR BYTÓW - współpracę rozpoczęliśmy od prowadzenia Social Media oraz zdjęć produktowych. Z biegiem czasu udało nam się wspólnie zaprojektować nowe logo browaru oraz kilka etykiet. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Największym wspólnym projektem, który trwa do dziś są piwa Blok Ekipa. Dzięki uprzejmości SPInka Film Studio i uzyskaniem licencji, mogliśmy wspólnie z Browarem Bytów stworzyć prawilne piwerka. 

źródło: dobremoce.pl
źródło: ocenpiwo.pl

© 2020 by Silvery Bird.com